8

آئین گشایش هفته فرهنگی اصفهان

آئین گشایش هفته فرهنگی اصفهان امشب دوازدهم فروردین ماه در گذر فرهنگی چهارباغ برگزار شد. هفته فرهنگی اصفهان از ۱۳ تا ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان ظهر امروز در گفت‌وگوی خبری پس از چهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: مدیریت شهری و دادگستری اصفهان موضوعات و پرونده‌های مشترکی دارند که بعضاً فرآیندهای خدمت‌رسانی این دو نهاد به مردم گاهی دچار اشکالاتی می‌شود، در این راستا مقرر شد ضمن معرفی نماینده و تشکیل کارگروه مشترک مسائل موردنظر مردم با نگاه ویژه‌تری مورد توجه دو نهاد قرار گیرد.

وی با اشاره به ارائه برنامه‌های هفته نکوداشت اصفهان در جلسه علنی امروز، گفت: با توجه به همزمانی این ایام با لیالی قدر، رویدادهای هفته نکوداشت اصفهان سیزدهم تا نوزدهم اردیبهشت برگزار می‌شود؛ برای گرامیداشت این هفته، بسته جذاب و متنوعی از رویدادها توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تهیه شده است.

صالحی افزود: در این ایام، مجموعه‌های تاریخی به صورت رایگان یا تخفیف‌دار در اختیار مردم قرار می‌گیرد که امیدواریم این اقدام، در معرفی مفاخر ارزشمند و هویت تاریخی اصفهان مؤثر واقع شود.

خبرگزاری فارس

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟