Main FORM1

مراسم رونمایی از کتاب «فروغ فرهنگ نطنز»

کتاب فروغ فرهنگ نطنز، بررسی سیر تحولات تعلیم وتربیت در شهرستان نطنز، تالیف غلامرضا علی رحیمی رونمایی شد…

 به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش از کتاب فروغ فرهنگ نطنز، تالیف غلامرضا علی رحیمی با حضور جمعی از فرهنگ دوستان واهالی فرهنگ، مسئولان و مدیران دستگاه‌های دولتی شهرستان نطنز از جمله امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و روسای فعلی و سابق آموزش و پرورش نطنز و بادرود رونمایی شد…

در این آیین فرماندار و امام جمعه و دیگر مسئولان فرهنگی شهرستان هر یک به فراخور از تلاشهای ارزشمند مولف کتاب جناب آقای علی رحیمی تقدیر و تشکر نمودند.

 این گزارش می افزاید:  فروغ فرهنگ نطنز با روایتی دلنشین سعی بر آن دارد که با خواننده ارتباط صمیمی برقرار کند. این کتاب معرف زنان و مردان بزرگی است که هر کدام با پیشینه‌ای تاثیر گذار، منشا خدمات علمی، فرهنگی و اجتماعی در شهرستان نطنز بوده‌اند. بزرگانی که هر یک باعث شدند فرهنگ حاکم بر اجتماع آن زمان شهرستان نطنز، درخشش و تعالی کودکان و نوجوانان در محیطی سالم را در پی داشته باشد. کتاب فروغ فرهنگ نطنز در واقع اولین مجموعه ای است که در حوزه سیر تحول و تطور تعلیم و تربیت منطقه، اطلاعات جامع و و ارزشمندی را به خوانندگان عرضه می‌دارد.

در این اثر تمام مطالب و یافته های پژوهشی از پشتوانه استنادی محکمی برخوردارند و حتی اطلاعات شفاهی و مصاحبه ها نیز در راستای استحکام بخشی به مستندات مطالب این کتاب است.

شرح حال مشاهیر فرهنگی و مفاخر علمی، دینی، هنری، عرفانی و اندیشمندان به نام شهرستان، معرفی میراث باستانی شهرستان نطنز، معرفی مدارس علمیه و مکتب خانه ها و خانقاه ها، بیان پیشینه مختصری از آموزش و پرورش در ایران، شرحی جامع از شکل‌گیری آموزش و پرورش نوین در شهرستان نطنز و معرفی مدارس و سایر مراکز علمی و آموزشی در طول بیش از یک قرن گذشته… از جمله محتوای این مجموعه است

این کتاب در 600 صفحه رحلی با جلد سخت در پاییز ۱۴۰۰ توسط موسسه انتشاراتی چشمه آفرینش اصفهان زیور طبع به خود گرفته است.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟